piątek, 10 sierpnia 2012

Karteczka z nagą Usagi z Sailor Moon

A oto teraz karteczka którą najbardziej chcę wam dziś pokazać. Jest to karteczka dobrze znana tym co zbierali karteczki w 90'ątych latach. Mianowicie jest to karteczka Sailor Moon (czarodziejka z księżyca), lecz jest ona deczko inna niż reszta która wtedy wyszła.
Ta karteczki była wyprodukowana przez firmę Em POL, tą firmę która też wyprodukowała kilka innych karteczek anime oraz niezbyt udane (ale i tak fajne) karteczki z Anastazją.
Na karteczce widzimy główną bohaterkę anime i mangi, Usagi (tuteż Serena lub Bunny, zależy jaka wersja), w samej bieliźnie:
Jak widzimy Usagi jest w jej formie Sailor Moon, ale nie ma ona ani spódniczki i bluzki. W tle widzimy też rakietę i na pierwszym planie kraba. Typowa karteczka Em POL, nic na niej nie ma sensu,haha.
I tak stwierdziłam że po prostu muszę mieć tą karteczkę, gdyż była ona jedną z najbardziej pożądanych w latach 90'ątych.

3 komentarze:

 1. Witam!
  Czy ma Pani tą karteczkę na sprzedaż lub wymianę? mój adres email: nwisz@interia.pl i mam pytanko, czy Pani ma aż 35 karteczek z Sailor Moon? może się Pani pochwalić swoimi okazami?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj, tak, chyba mam około 35 karteczek :) Już je pokazywałam co prawda na blogu w poszczególnych postach :D

   Usuń
 2. Witam karteczki jakieś na sprzedaż z czarodziejek:)?

  OdpowiedzUsuń